Naše pořady

Písničky na přání

Vámi velice oblíbený pořad, ve kterém plníme Vaše písemná přání o zahrání Vaší oblíbené písničky, které si necháváte zahrát nejen pro sebe a nejbližší, ale zejména tímto děláte radost svým blízkým, kterým posíláte písničky i s osobním věnováním, které jsou přečteny před přehráním písničky.

Z důvodu velkého množství přání a časové náročnosti jejich zpracování neinformujeme diváky o přesném dni a času zařazení přání do vysílání. Žádáme tímto diváky, aby netelefonovali a neptali se na termíny zařazení přání. Velmi děkujeme za pochopení.

Žádosti o písničky na přání přijímáme již JEN PÍSEMNOU FORMOU nejméně 3 týdny předem na adresu: Šlágr TV, Písničky na přání, Křenovice 106, 373 84 Dubné.


Šlágr Studio

Jeden z nejstarších a nejsledovanějších pořadů Šlágr TV. Moderátor si zve do studia zajímavé interprety a kapely. Povídají si o novinkách z jejich hudební produkce. Vše je proloženo klipy.


Otázky pro...

Můžete se těšit na plno zajímavých hostů nejen z kategorie muzikantské a opět pořad proložíme Vašimi oblíbenými písničkami.

V naší televizi najdete skvělou muziku bez ohledu na žánr.


Moravský, Český, Slovenský Koláč

Jeden z nejsledovanějších pořadů naší televize. Přehlídka těch nejlepších kapel z Čech, Moravy a Slovenska. Těšíte se z výborné dechovky, která nemá chybu. V pořadu Vám také představíme a vyzpovídáme „nejupovídanějšího“ zástupce kapely, většinou samotného kapelníka.


Hitparáda Country 9

Oblíbená Country hitparáda, kde máte možnost díky svým hlasům posunout Vašeho oblíbeného interpreta nebo skupinu třeba i na první místo. Zařazena je vždy i ochutnávka americké country.


Dechovka to je naše

Uvádí: Ladislav Kubeš

Váš již oblíbený a mezi milovníky dechové hudby dobře známý moderátor si zve do studia hosty z oblasti dechovky a vede s nimi zajímavý rozhovory na různá témata. Mezi rozhovory zařazujeme opravdu tu nejlepší hudbu od dechovkových kapel z Česka i Slovenska.


Hitparáda Dechparáda

Dnes již velice oblíbená soutěžní přehlídka dechovkových písniček, které se Vám podle Vašich ohlasů velice líbí. Karel Hegner Vám představí vždy 12 dechovkových písniček a vy si vybíráte tu svojí nej.


SrdcovkyČáry MáryStarý dobrý deskyŠtafle