• Vítejte na Šlágr TV

  Vážení diváci, velmi nás těší Váš zájem, a proto jsme pro Vás připravili tyto oficiální stránky, kde naleznete veškeré informace a novinky o svých oblíbených pořadech, interpretech a hudebních skupinách. Navíc můžete sledovat stanici ŠLÁGR TV na těchto stránkách i online.

 • Česká Muzika

  ŠLÁGR TV je projekt vydavatelství firmy Česká Muzika s.r.o., z jejíž nepřeberné pokladnice videí čerpá. Neustále také natáčíme množství rozhovorů se zajímavými lidmi a nové pořady, takže opravdu je na co se těšit. Jsme první televize, která hraje písničky, které máte rádi: lidovky, dechovky, harmoniky, trampské a osvědčené šlágry.

 • Jak nás naladíte

  - celoplošné pozemní digitální vysílání
  - přes satelit 12.363 MHz, vertikální polarizace, SR 29500, FEC 3/4 DVB-S2
  - online na těchto stránkách
  - v kabelové síti UPC v ČR

 • Děkujeme za Vaši přízeň

  Ještě jednou děkujeme za Váš zájem. Uděláme vše pro to, abychom Vám rozdávali radost, protože jsme Vaše lidová česko-slovenská televize.

 • Kontakty

  Šlágr TV, spol. s r.o.
  Dubné 158
  373 84 Dubné
  +420 387 992 992 (ČR)
  +421 346 601 234 (SK)

Pořady na Šlágr TV

Šlágr Studio

Uvádí: Karel Peterka

Moderátor si zve do studia zajímavé hosty, převážně ty, ktěří již s Českou Muzikou déle spolupracují a vede s nimi rozhovor, který je proložen z pravidla hudebními klipy jeho hostů.

Písničky na přání

Vámi velice oblíbený pořad, ve kterém plníme Vaše písemná přání o zahrání Vaší oblíbené písničky, které si necháváte zahrát nejen pro sebe a nejbližší, ale zejména tímto děláte radost svým blízkým, kterým posíláte písničky i s osobním věnováním, které jsou přečteny před přehráním písničky.


Z důvodu velkého množství přání a časové náročnosti jejich zpracování neinformujeme diváky o přesném dni a času zařazení přání do vysílání. Žádáme tímto diváky, aby netelefonovali a neptali se na termíny zařazení přání. Velmi děkujeme za pochopení.

Žádosti o písničky na přání přijímáme již JEN PÍSEMNOU FORMOU nejméně 3 týdny předem

na adresu: Šlágr TV, Písničky na přání, Křenovice 106, 373 84 Dubné

Mezi námi muzikanty

Mezi námi muzikanty, ale také Mezi námi, muzikanti, je specifický pořad, kde si moderátor povídá se svými hosty. Moderátorem tohoto pořadu je známý muzikant a moderátor Josef Pospíšil. Můžete čekat nejenom zajímavosti z muzikantského života jeho hostů, ale i laskavý humor.

Moravský, Český, Slovenský Koláč

Jeden z nejsledovanějších pořadů naší televize. Přehlídka těch nejlepších kapel z Čech, Moravy a Slovenska. Těšte se na výborné dechovky,
které nemají chybu. V pořadu Vám také představíme a vyzpovídáme samotného kapelníka.

Veselobraní

Zábavný pořad, kde uvidíte většinou baviče (moderátora), který si přizve do studia hosty. Jeden z nich je z pravidla dechovka, která se
mezi porcí mluvené zábavy stará o tu muzikantskou stránku.

Hitparáda Country Devítka

Uvádí: Josef Zoch

Vaše oblíbená Country hitparáda, kde máte možnost díky svým hlasům posunout Vašeho oblíbeného interpreta nebo skupinu třeba i na první místo.

Vysíláme pravidelně:
premiéra: jednou za čtrnáct dní o víkendu
repríza: další dva týdny

Dechparáda Dvanáctka

Uvádí:  Karel Hegner

Dnes již velice oblíbená soutěžní přehlídka dechovkových písniček, které se Vám podle Vašich ohlasů velice líbí. 

Vysíláme pravidelně:
premiéra:
 1x za čtrnáct dní o víkendu
repríza:
 další dva týdny

Slovensko sa zabává

Uvádí: Martin Jakubec

Na TV ŠLAGER Vám ponúkame divácky mimoriadne úspešnú, hudbno zábavnú reláciu pre všetky generácie. Najlepšia slovenská ľudová zábava, ktorou Vás sprevádza populárny zabávač, moderátor a spevák Martin Jakubec. V každej relácii predstavuje svojích hostí, zábavné kapely zo Slovenska aj Čiech, populárnych interpretov, hercov, zabávačov, komikov, tanečné ľudové telesá, dychové hudby a hlavne veľa dobrej nefalšovanej zábavy. Relácia plná hudby, tanca a dobrej nálady sa stáva v bezprostrednom podaní Martina Jakubca na TV šláger jedničkou zábavy. Uvedené záznamy DVD a CD Slovensko sa zabáva Vám ponúka Tv Šláger aj v našom Šláger – teleshopingu.

Zlatá dychovka

Populárná Zlatá dychovka pod vedením Martina Jakubca Vám predstavuje najkrajší tanečný a melodický výber slovenských a českých piesní. Táto temperamentná mladá formácia hudobníkov, interpretuje piesne všetkých generácii. Polka, valčík, tango a následne prechod do populárnych úprav ľudových piesní hrajú iba pre Vás.

BOŽANA  – Srdce Jadranu

TV Šláger predstavuje spevácku divu, populárnu Božanu. Speváčka originálneho hudobného prejavu, bezprostredným hudobným prednesom je držiteľka 6 Zlatých platní a cien IPFI. Spieva najväčšie hity z pobrežia Jadranu a Dalmácie. Piesne Chorvátske, Grécke, Srbské a Slovenské podmanivo spieva populárna Božana vo svojom programe Srdce Jadranu. Citlivý príbeh jej piesní oslovuje ženy ako na Slovensku tak v Čechách. Uvedené záznamy DVD a CD BOŽANA – Srdce Jadranu Vám ponúka Tv Šláger aj v našom Šláger – teleshopingu.

Dotazník

Uvádí: Jana Chládková

Můžete se těšit na plno zajímavých hostů nejen z kategorie muzikantské a opět pořad proložíme Vašimi oblíbenými písničkami.
V naší televizi najdete skvělou muziku bez ohledu na žánr.

Dechovka to je naše

Uvádí: Ladislav Kubeš

Váš již oblíbený a mezi milovníky dechové hudby dobře známý moderátor si zve do studia hosty z oblasti dechovky a vede s nimi zajímavý rozhovory na různá témata. Mezi rozhovory zařazujeme opravdu tu nejlepší hudbu od dechovkových kapel z Česka i Slovenska.

DNEŠNÍ PROGRAM

Pošlete vzkaz (nikoli žádost o písničku na přání)
Žádosti o písničky na přání zde neposílejte! Ty přijímáme
POUZE KLASICKOU POŠTOU nejméně 3 týdny předem
na adresu: Šlágr TV, Písničky na přání, Křenovice 106, 373 84 Dubné

Miniaplikace